| PsyhoChild a întrebat:

În ce constă proba sportivă la agenți penitenciar la Târgu Ocna?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2JVCoxj

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să fugi după un deținut care a evadat.

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Pai daca e raspunderea mea, fac si asta, asta este, sa nu evadeze, ca dupa aia pica pe mine chestia.

| gabicoo a răspuns:

Fuga de răspundere!
winking

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Trebuie sa bati cinci oameni in 25 de secunde, dar doar daca nu sunt bombardieri, aia au regim special cand sunt ien penitenciar. A, si neaparat sa cunosti tot repertoriul de manele noi. Nu primesc acolo intelectuali, e nevoie de talpa tarii, de oameni care sa stie sa sparga o samanta, sa suga un pet de bere, sa ragaie cand dau o dubla la table.

| Mosotti a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Eu daca as fi agent de penitenciar ii tratez pe toti la fel, nu ma int ce e, e detinut in camera, e detinut ca toti ceilalti.
Si aia e, e treaba lui ca nu e egal intre ceilalti detinuti, dar eu ca gardian, ma port asa cum ma port cu toti, n-am zis ca ma port abuziv sau rau cand nu e cazul, dar nu fac favoruri ca nu are sens.