| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare,Iubesc o fata cu un an mai mare decat mine,i-am scris acum ceva timp ceva de genul
Eu:-Te iubesc
Ea:-Eu nu?
Acel nu l-am inteles prea bine, dar Credetima o IUBESC mult si nu stiu ce sa fac, nu stiu ce sa-i scriu' pentru ca,, chair o iubesc credeti-macrying
Apropo dau Funda pentru cel mai OK raspuns

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama ei de puctuatie! Sa dai un raspuns ...sub forma de intrebare!

Baiete, cauta-ti una care nu-i analfabeta si o duce capul sa raspunda normal la o intrebarea extrem de simpla.

| mentholinks a răspuns:

Daca n-ai inteles trebuia sa o intrebi ce vrea sa zica. Poate in loc sa puna punct a pus semnul intrebarii.

| Maya768w a răspuns:

Eu as zice sa o iei mai usor, adica o lasi putin timp astfel incat sa scape din"socul" acele, deoarece nu cred ca ai vrea sa fi barfit cv in genu:"Fraierul ala se da la mine" Zic sa incepi de la 0, gen o prezentare pe scurt si poate reusesti sa ajungi in Friendzone(desigur daca nu esti deja) si de acolo ajungi usor la relatie. Dar ca daca ea nu te place sau isi bate joc de tine dupa, nu te merita. cam asta e, iti urez bafta