| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru voi.Eu cred ca sunt urat stiu ca cel mai mult conteaza interiorul unei persoane dar si fizicul. Credeti ca sunt urat din punct de vedere fizic? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexxandra256 a răspuns:

Nimeni nu e perfect...
dar. trebuie sa te
simti bine in
pielea ta
asa ca bucura-te
de ce ti-a dat
Dumnezeu ca puteai
fi si mai urat
si eu am zis
asta cand eram mai mica
dar acum nu mai cred
am mai crescut
si acum nu mai cred asta
tot asa arat si
acum ma gandesc
la asta cand ma
uit in oglinda
Sper ca te-am
ajutat
FUNDA?

5 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Acum majoritatea vor spune ca esti frumos si arati bine si trebuie sa te simti tu bine..etc

Noi nu te cunoastem personal pentru a te "examina" pe tine. Asa cum abia cunosti un copil si spui : Ma enerveaza fata lui, comportamentul lui.iar dupa ce il cunosti mai bine ti se pare foarte de treaba si amuzant..etc
Din puncutl meu de vedere, nu exista oamenii "urati". Fiecare il vede pe cel de langa cum vrea/poate. Iar tu daca te simti bine in pielea ta si te vezi bine, asa te vor vedea si restul. Daca tu vei sustine ca esti urat te vei deprima singur si asa vor crede si restul. happy

| JeffRider93 a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii despre tine, ci ce crezi tu.Dar, daca vrei sa fii apreciat si respectat si vrei sa arati bine, mananca sanatos si fa miscare :]

| godfather1997 a răspuns (pentru Alexxandra256):

In poza ta de la profil de
acum esti tu?

| Alexxandra256 a răspuns (pentru godfather1997):

Da da si tu esti feumos eu arat asa la 12 ani

| godfather1997 a răspuns (pentru Alexxandra256):

Ms mult si tu arati f bine. vrei sa vb pe mess? La tudorgabi785? Sau prin ce mijloace vrei sa vb daca vrei