| dragutza a întrebat:

intrebare pentru baieti:ce credeti ca este mai important la o fata, fizicul sau inteligenta, "ce are in cap", de obicei baietii aleg fizicul, stiu ca si acesta conteaza dar cu timpul nu il mai ai! voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna big grin

Poi pentru ca de obicei ambalajul se vede primul sa zic asa.
Orice cocalar flutura cheile, isi arata muschii si zice "hai te fac o tura", fetelor cu aspect fizic atragator, si inteligenta nu mai conteaza, cu cat mai proasta cu atat mai buna.
Dar cine cauta dragoste mereu se va uita si la suflet nu neaparat la inteligenta, pentru ca in ziua de azi dam de fitoase cu aere de sefa pe toate drumurile, iar aspectul moral conteaza din ce in ce mai putin. Conteaza intr-adevar si frumustetea fizica asta nu neg dar in ziua de azi in relatii intervin multi alti factori de exemplu banii si obligatiile. Dar cel putin acum avem dreptul sa ne alegem persoana alaturi de care vom trai.

Nu uita, persoana care te va iubi cu adevarat te va iubi asa cum esti si niciodata nu va incerca sa te schimbe. Iubirea sincera e tot mai rara, azi una, maine alta, de obicei baietii care sunt mai nehotarati,
Iubirea adevarata apare odata in viata, nu rata ocazia sa iubesti si sa fi fericita

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Frumusetea sufletului este mai de pret decat frumusetea chipului.

| dragutza explică:

Multumesc mult pentru raspunsurile voastre! pupici happy

| daniDeeDee a răspuns:

Prefer inteligenţa...

Comunicarea...
Dacă nu-i comunicare, nu durează mult relaţia. Aşa că...
Există fete şi inteligente şi frumoase.

| daniDeeDee a răspuns:

Prefer inteligenţa.

| St!L a răspuns:

Se pare ca te cam macina ceea ce le place baietilor, dar crede-ma oricat ai incerca sai cunosti nu vei reusi, cum am mai zis si in raspunsul anterior,, nu toti sunt la fel", unii dintre ei aleg frizicul(majoritatea), dar cei care doresc cu adevarat sa fiie iubiti aleg sufletul(inteligenta), care dupa parerea mea e cea mai importanta!
Succes in continuare!

| night_crawler a răspuns:

Conteaza si fizicul... dar cred ca mai important e felul in care gandeste acea fata...in special imi plac fetele care se lasa greu cucerite... happy

| ATB a răspuns:

Eu apreciez mai mult ce are in cap si sufletul dar si fizicul sa fie acceptabil si nu neaparat impresionant. Zic asta pentru ca am o prietena draguta care arata bine dar apreziez mult la ea felul in care gandeste, modul in care iubeste si apoi modul in care arata. Au venit la mine fete poate mult mai frumoase dar nu aveau aceleasi calitati, si nu cred ca le poate avea alta fata. asta m-a facut sa imi dau seama ca:"Prietena mea e cea mai frumoasa din lume". Intrebarea insa poate inca un sens. daca as fi singur, pentru o relatie de scurta durata as alege o fizicul. pentru sex, insa am dat de mult sexul pe dragoste.

| fabiola a răspuns:

Este prea dura catalogarea pe care o faci! Nu exista un sablon al frumusetii, nu exista un sablon al inteligentei.Este o percepere a noastra.Toti avem ceva frumos in noi si uneori parca exista un echilibru nescris in toate.Ne lipseste ceva, dar gasim in exces altceva.Important este sa stim ca frumusetea sufletului este comoara cea mai ascunsa, pe care multi uita sa o caute si se pierd in lucruri marunte!

| r8driver a răspuns:

Sa zicem ca amandoua.

1. sa fie o buna gospodina an bucatarie.

2. sa fie o doamna an societate.

3.si o curva an dormitor.

Asta as dori eu.

| Instinkt a răspuns:

Inteligienta pentru ca daca e frumoasa si proasta umbli si tu cu ea si altii asa una desteapta te va iubii numai pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizicul impresioneaza mereu, dar un om inteligent stie ca frumusetea e trecatoare. Si nu numai asta. E de preferat o fata nu neaparat frumoasa, dar harnica, iubitoare si destupata la minte, decit una frumoasa, proasta de da in gropi si plina de fite penibile. Cum ar fi sa iesi cu una, dupa care intorc toti capu, dar cind deschide gura, sa te pi** pe tine de ris cind auzi ce debiteazahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@catalina
da tu
1.esti un om cu buget destul de bun
2. un gentalman
3. un armasar?
rolling on the floor)
Numaic eretzi voi de la fete luna de pe cer ca nu sunteti voi cei mai bunilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@catalinblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza nici una caci atunci cand loveste dragostea totul tine de ATRACTIE si nu va mai tine cont de genul pe care il preferi inteligenta si altele.