| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema poate ma puteti ajuta. Eu cred ca sunt urat. Eu stiu ca cel mai mult conteaza interiorul unei personae nu exteriorul dar din punct de vedere fizic ce parere aveti sunt urat? daca da ce ar trebui sa schimb. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| JustLikeHeaven a răspuns:

Hey,m-am uitat la fotografia ta si am o gramada de chestii de zis. In primul rand ai dreptate legat de interior, conteaza cel mai mult la oameni plus caracter si modul in care gandesti. Legat de aspectul fizic nu ar trebui sa ne mai ascundem si sa recunoastem ca pentru area majoritate a oamenilor conteaza multwinking. In primul rand vreau sa iti spun ca poti fi cel mai urat om din lume, tot iti gasesti pereche, ai incredere ca ce e al tau e pus deoparte si o sa vina ok? Nu esti urat dragul meu, dau impresia unui om educat si inteligent... Bafta. Nu uita ca viata e frumoasa si ca e necesar sa zambesti kiss

4 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Nu mi se pare ca esti urat. Din cate vad, pari un baiat timid, si nimic mai mult.
Fiecare e frumos in felul sau si iti zic eu ca peste 50% din persoane se considera urate.
Cele ce se considera frumoase, dupa parerea mea, sunt narcisiste!
Hai capul sus!

| Vans a răspuns (pentru SefaTa97):

Doar pentru că te consider frumos nu înseamnă că eşti narcisist.
Dacă încep să exagerez cu asta, atunic mă numesc narcisistă,, dar dacă mă uit în oglindă şi sunt mulţumită înseamnă că am încredere în mine şi că mă simt bine în pielea mea.

| godfather1997 a răspuns (pentru Vans):

Deci in concluzie ti se pare ca sunt urat si ar trebui sa schimb ceva?

| Vans a răspuns (pentru godfather1997):

În concluzie, nu ai încredere în tine.Mie nu-mi pasă dacă schimbi tu ceva sau nu la tine, îţi spuneam doar că, dacă o să te simţi bine în propria piele o să îţi treacă complexele astea.
Până la urmă nu trebuie să fii frumos ca să te poţi înţelege cu oamenii.De exemplu, eu când îmi fac prieteni, nu îi aleg după gradu de frumuseţe.Îs alte aspecte care mă interesează.