| lighting a întrebat:

am si eu o intrebare: se poate scadea media la purtare daca am comentat la un profesor?big grin

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Eu presupun ca dahappydepinde de profesor adica sunt uni profi care doar te ameninta ca sa zic asa ca iti va scadea nota la purtare doar ca sa te sperie si sa te minta dar sa nu ti-o scada.Dar sunt uni profi care nu doar te ameninta si chiar iti scad nota la purtare.Dar depinde si de tine ce le-ai spuswinking

9 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

La noi in scoala nu se scade, adica eu nu am auzit sa se fi scazuta, dar asta nu inseamna ca nu poate fi posibilthinking cred ca dahappy

| whiterose_5684 a răspuns:

Dapsad.doar daca vrea profu sa-ti scada big grin

| Veronici a răspuns:

Nota la purtare se scade in urma unui consiliu profesoral iar pentru aceasta trebuie sa fie toti de acord sa-ti fie skzuta nota...deci nu cred ca sunt multe sanse mai ales daca in scoala mai exista si profi de treaba

| ruby_9566 a răspuns:

Depinde de profesor.

| loryM_5129 a răspuns:

Daa, doar daca acel profesor va propune asta

| Claudia_9063 a răspuns:

Sincer depinde cum i-ai comentat. Si eu am patit-o in liceu sa ma cert cu un profesor si nu mi-a facut nimic happy. Alta data daca ai avea ceva de zis abtine-te sa nu cumva sa ai probleme. Succes sa nu iti scada nota la purtare :*

| lighting explică:

Sincer ii mai mult vina profesorului...ma rog profesoarei... pentru ca vine in clasa., incepe cu fitele si cand sa-i zici ceva se crizeaaza de no mai opreste nici trenu

| lighting explică:

Nimic grav...m-am bagat pentru un coleg si viceversa...btw profa e de francezabig grin

| IulianaLuli a răspuns:

Buna.Da se poate, depinde cat de pornit e profesorul impotriva ta. Daca l'ai suparat foarte tare poate lua discutie despre asta in consiliul profesoral si poate cere scaderea notei la purtarehappy