| Denila123 a întrebat:

Salut,
Am și eu o nelămurire.
De ce când ma masturbeaz se întâmplă numai lucruri rele?
De exemplu ieri era sa dea o mașină peste mine, azi era sa ma muște un câine lup, intenționat a iesit de pe poarta, noroc ca am avut o geaca în mana și a muscat de geacă.
Nu pot sa înțeleg deloc...

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Păcătoși. Abstinenta nu e păcat. Diavolul te încearcă.

16 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Incearca fara si vezi si invers.

| AwGenetix a răspuns:

Pai nu te mai masturba. Oricum e o nimic.
Dar daca vrei un raspuns realist, se intampla toate astea pentru ca te simti vinovata si de-aici...atractia spre tot restul.

| Adrian5575 a răspuns:

Este o simpla coincidenta, nu ti se intampla lucruri rele pentru ca te masturbezi.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Asta e bunălaughing))

N-are nicio legătură

| gabicoo a răspuns:

Ptiu! Ptiu!
Lucru dracului!
Mergi și pune lumânări, plătește acatiste, bate mătănii și roagăte la Arsenie Boca!
winking

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Dar mai bine mergi și te înscrie la "Martorii lui Lăcătuș". Și Giani Orlando e la ei și i-au dat ăia și gagică!
laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Și mai pune dracului mâna pe o carte de gramatică!

| Catrice a răspuns:

Pentru ca păcătuiești, păcătosule sad

| Denila123 explică (pentru dinaprilie):

Am incercat fara si am vazut ca merge ziua foarte bine
daca lucrez repar ceva reusesc
cum ma mastur bez cum gata se intampla cate ceva?
char nu i s-a intamplat nimanui

| Denila123 explică (pentru Catrice):

Ok si asa ce trebuie facut
uni spun ca e sanatos sa te mas turbezi
alti zic ca o fac pe fiecare zi
eu nu mai inteleg nimic

| Catrice a răspuns (pentru gabicoo):

Mișto e ca ăștia la radio acum zic de ce minuni făcea Boca laughing

| dinaprilie a răspuns (pentru Denila123):

Daca "te chinuie" o sa treaca pana la urma. Altfel enjoy yourself!

| salieri84 a răspuns:

Masina era sa dea peste tine, pentru ca soferului i s-a facut rau de la miros. Cainele de regula, nu suportă mirosul pregnant, in consecinta, te-a atacat. Morala: spala-te, dupa fiecare efort fizic.

| darrio2007 a răspuns:

Ai scris cu mana cu care te masturbezi? Daca da, mai ai inca o problema.

| Ciprian09 a răspuns:

Trista treaba pe aici, dar amuzant!
ne am dus pe ***, ce generatie vine din urma...

| tortilă a răspuns:

E doar o coincidenta, nu-ti face probleme