| Lovegrey a întrebat:

Ieri am fost muscat de un caine de brat. Cainele e vaccinat. Am avut o geaca si mai multe haine pe mine, dar m-am ales cu o zgarietura si o vanataie, credeti ca e periculos?
Tin sa mentionez ca am dezinfectat-o destul de tarziu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu este periculos.

| LeSuiton a răspuns:

Nu e periculos, nu mai fii drama queen, daca ti rupi mana ce faci?