| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema ...am 15 ani si azi dimineata cand imi faceam parul in oglinda am observat ca am 2 fire de par alb(sunt baiat)ce inseamna acest lucru? o sa imi mai apara si alte fire de par alb in viitorul apropiat?straight face va rog ajutati-ma
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Nu ai motive sa fi ingrijorat. Eu am un prieten care a avut aceeas problema dar a fost un semn de bine pentru ca inceput sa i parului i se deschida culoarea parului. Sa sti ca nu o sa iti apara fire albe. Cel mult inca vreo doua trei.

| Elle2117 a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun a patit asa...numai ca erau mai multe fire laughing... el nu le-a rupt, le-a lasat asa(chiar daca arata ciudat) si timp au cazut singure.Am inteles ca este si de la stres chestia asta big grin

| adrianajollie a răspuns:

Se spune ca persoanele pana in 20 de ani carora le apar fire albe sunt norocoase in toate planurile dar in special in dragoste. Nu o sa-mi mai apara, dar de ce nu te vopsesti? Te faci o nuanta apropiata de a ta sau foloseste un sampon pentru colorare happy.