| kory13 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu metin2fun.ro nu pot intra pe caracter ma skoate am incercat la alt caracter nou si nu merge am incerca alt cont tot nu merge ce are? ma puteti contacta la id de mess kory_bogdan

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge servarul

21 răspunsuri:
| GabytzuA_7080 a răspuns:

Mie am intrat in city war, am iesit si nu mai merge caracteru

| Serioscoaielasanumele a răspuns:

E inspectie pe servar sau nu mere servaru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bug reinstaleazati jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU stiu ca si eu am probleme cu metinul imi tot scrie eroare la conectare servar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cyry : kory si mie la fel? ai rezolv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kory13 ...si mie mi se intampla la fel? ai rezolvat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lag ma daiaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce lvl esti si unde ai kontu lasat... ew am 82 si l-am lasat in padure si tot asa imi facea de la lagg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marog pe ce regat erai si unde e rai da nu sa facur gm ceva sa nu ma mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii zici numele caracterului la GM. Am eu un id de gm pe metin2fun gm_cornel ii zici numele caracterului si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sal uninstalezi si sa til descarci din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce are dar ma enerveaza la culme! am trei metin si toate trei se comporta la fel... ma scoate desss nici un min nu apuc sa ma joc si ma delogheaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga kory am paiti si eu daca nu poti intra astepta cateva ceasuri/ore daca nu merge am sa spun si eu un lucru cu raspuns
deci astia de la metin2fun au scos inscriile pentru joc cateva zile apoo trebuie sa-ti faci alt cont si sa stii ca e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel ai rezolvat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal o perioada
si mie mi s-a intamplat asa
l-am lasat un timp si mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vorbit urat ti la luat sau tia schimban gm-ul parola sau... iti face gm-ul farse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa il mai descarci ca si mie mi s-a intamplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la toate conturile pe care le am printre care si un caracter de lvl82 nu imi merge...straight face tot zice nume si parola gresita dar nu stiu dc.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gbhgfhfg

| Kest a răspuns:

Serverul e naspa rau e cel mai slab metin2 joaca si tu altul

| 555 a răspuns:

Cum se instaleaza metin 2 fun?