| DudaYeah a întrebat:

deci am o problema :
mi-am facut de dimineata un blog pe un id (am 2). acum ca am incercat sa intru, parola nu merge. si nici sa intru pe mess nu merge. am incercat si sa schimb parola. tot nu merge. nu stiu ce sa mai fac. ce imi puteti spune pentru a putea intra pe blog? nicio parola nu merge sad

3 răspunsuri:
| monica2000 a răspuns:

Si eu am un blog, dar blogspot. Nici eu nu am putut intra deoarece Google Chrome are cateva erori. Incearca pe Mozilla Firefox sa intri. Succes.

| monica2000 a răspuns:

Te intreaba despre contul google sau despre parola blogului?

| DudaYeah explică:

@monica2000 pai eu mozilla am si tot blogspot am si eu laughing
deci, tot nu stiu de ce nu pot intra laughing