| florinxzzx a întrebat:

am si eu o problema big grin mi-am uitat parola de Facebook! am incercat la sectiunea big grin mi-am uitat parola, dar cand sa intru pe adresa de email, imi spune ca adresa nu exista. probabil din cauza inactivitati sa-mi fi fost stearsa adresa de email? cum imi pot recupera acum contul de Facebook fara aceasta adresa de email? dau funda big grin

4 răspunsuri:
| tudorlaura a răspuns:

Poti selecta sa iti trimita mesaj pe telefon, la un moment dat o sa iti dea resetare parola, o poti reseta prin email mesaj pe telefon sau intrebarile de siguranta!
bafta

| florinxzzx explică (pentru tudorlaura):

Mersi frumos, dar am incercat asta...dar imi spune: aceasta adresa de email nu exista dar contul de Facebook il cu aceasta adresa. sunt logat pe tel, daca ma deloghez din greseala, eu numai pot intra pe contul pe de Facebook.in cazul asta, imi raman poze... etc. habar nu am cum sa procedez sad

| tudorlaura a răspuns (pentru florinxzzx):

Daca esti logat de pe telefon intra la setari si da i modificare parola sau modificare adresa de email si iti faci alta adresa cam astea sunt variantele...

| florinxzzx explică (pentru tudorlaura):

Mulțumesc frumos. Am sa încerc sa modific adresa de email. Mulțumesc pentru sprijinul acordat! O zi frumoasa