| phelipe a întrebat:

Salut, am si eu o problema si cum nu am frate n-am cu cine sa vorbesc sa ma indrume sau stiu eu. infine ...Am o proble-ma de ceva timp cu prietena mea, nu stiu cauza e o relatie frumoasa de un an si 3 saptamanii. Dar de ceva timp orice cuvant spus de mine s-au de ea devine subiect de cearta. Dece... i-ar dupa impacare e bine o saptamana 2, i-ar dupa cearta. care sa fie cauza problemei? Posibil se bazeaza pe plan sexual, nu am facut nimic, ea este virgina are 16-ani jumate. si a spus ca nu e pregatita vrea doar la 17-ani. si i-am spus okei, dar in schimb am facut alte chesti intelegeti voi! Astept un raspuns ok pe tema acestei intrebari. "Nu gen, ahahah, doamne, losser, etc " Merci anticipat

2 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Pai trebuie sa vezi ce zodie este ea si ce zodie esti tu ca prietenia nu este intotdeauna dupa pasiuni ci uneori este si dupa zodii ca de exemplu eu cu o prietena de-a mea ne potrivim ca doua boabe intr-o pastae dar zodiile noastre deloc nu se potrivesc si facem tot asa cum faceai cu prietena ta

| Yammy_5989 a răspuns:

Stii cum e.intr-o relatie vin anuminte momente peste care poti/sau nu sa treci. e chiar asta ceea ce face o relatie mult mai stransa.Si asa este.pentru ca unu ar vrea o kestie celalalt nu.si asa incep.plus ca iti mai amintesti cate o faza si POF iar scandal. ce sa zic.Rezista fratele meuhappy si fa-o sa te inteleaga si tu la randul tau sa o intelegi pe ea.