| Btth1974 a întrebat:

De curand am fost la mare si ca orice om normal am mers sa inot. Am mers la apa nu foarte adanca si erau cam multi oameni. Am stat cam jumate de ora dupa care am obresvat un ciudat care era destul de aproape de mine se masturba. Am impresia ca probabil a ejaculat in apa..era cam jumate de metru intre mine si el. Am pastrat distanta dar dupa un timp i-ar l-am vazut si se tot plimba pe langa mine. Sunt virgina, dar totusi am o teama ca sa raman insarcinata din cauza asta. Ar fi oribil sa ma trezesc cu un copil fara sa fi facut nimic cu nimeni..As vrea sa stiu care sunt sansele. Am mai vorbit cu cineva despre asta si a spus ca e absurd. Vreau pareri, sunt putin speriata.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este absurda si halucinanta chiar si simpla idee sau presupunere ca ar putea exista si cea mai infima posibilitate ca astfel sa se poata ramane insarcinata. Multa sanatate!

| Adry05 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dacă ai știi câți idioți susțin că poți rămâne însărcinată dacă ești într-o piscină unde și-a dat unu drumu laughing de ea nici nu-mi vine să mai zic ceva, că știu ce circulă pe internet și de unde a luat ideea asta ridicolă

| mihai69 a răspuns:

Evident că poți să rămâi gravidă în felul acesta. Așa ai apărut și tu pe lume, întreab-o pe mama ta!

| Plato a răspuns:

Sansele sunt 0 absolut. Ar fi un miracol divin sa ramai insarcinata din cauza asta. Sub nicio forma nu e posibil.

| Crackman a răspuns:

? au crapat spermatozoiizi din momentul in care au intrat in contact cu apa sarata.

Răspuns utilizator avertizat
| Ale5184 a răspuns:

Stai linistita. Sansele sunt 0. Sunt sigura ca nu e primul care face asta. Nu poti sa ramai însărcinată astfel

| BlackSkyz a răspuns:

Sansele sa ramai sunt zero cantitatea de apa fiind mare si distanta, sa rămâi nu trebuie sa fii in apa de regula ca sa ramai trebuie sa fii penetrata, iar apa nu poate ajunge acolo poti fi linistita.

| rockblu29 a răspuns:

Ai sanse mai mari sa ajungi pe Luna cu trotineta, decat sa fii insarcinata din cauza ca un tip s-a masturbat in apa langa tine laughing)