| ravanoos a întrebat:

Salut.Am sims 3 si cand dau la instalare imi apare eroarea:
Error Code: -5006 : 0x8000ffff
Error Information:
>SetupNew\setup. cpp (630)
PAPP:
PVENDOR:Electronic Arts (http://www.TheSims3.com)
PGUID:C05D8CDB-417D-4335-A38C-A0659EDFD6B8
$15.0.0.498
@Windows XP Service Pack 3 (2600)
IE Version: 6.0.2900.5512

Imi spune ca trebuie sa opresc alte aplicatii.Am oprit tot dar tot nu mege.HELP!

1 răspuns:
| Hirako a răspuns:

Daca e cumparat, du-te cu el la magazinul respectiv. Daca e luat de pe net ( si probabil ca e ) atunci nu te pot ajuta.NU e legal sa faci asta, asa ca NU incerca sa il descarci din alta parte ( probabil ca din alta parte iti va merge, dar tot nu e bine sa o faci ).Oh, si nici sa nu te gandesti sa incerci cu alt crack, in speranta ca merge.

Sper ca ai inteles tu ^^