| florinyka a întrebat:

Salut,Am terminat anul acesta liceul si vreau sa intru in cadrul armatei.
Ce trebuie sa fac? (precizez ca sunt din Craiova)
Ms. Anticipat

1 răspuns:
| vali4789 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la unitatea militara din orasul tau..eu mi-am depus dosarul pe data de 9 august.La SGP.Stiu ca 9 august era data limita pentru depunerea dosarelor.Te duci la ei si te inscrii iar cand vin locuri te suna ei, depinde la ce vrei sa te inscrii : SGP, maistrii militari etc.Du-te chiar de luni nu mai pierde vremea.Pt. analize iti trebuiesc 150 de roni c-am asa..Cred ca o sa te trimita la policlinica Cobalcescu in Bucuresti in spate la Cismigiu.