| unicornsuuu a întrebat:

am un bff care crede ca sunt prea lipicioasa si roaga o fata sa stea cu ea...si acum nu ma mai prea baga in seama.ce as putea sa fac sa o recastig si sa nu o mai enervez? VA ROG AM NEVOIE REPEDE DE RASPUNS

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te arăţi mai indiferentă. Dacă eşti prea insistentă, prea amabilă şi grijulie, oamenii tind să-şi piardă interesul şi să se simtă sufocaţi de o atitudine ca asta, plus că vor crede că vei fi mereu disponibilă pentru ei şi de aceea vor vedea mai mult în tine un loc de refugiu decât o prietenă.

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Păi încearcă să îi dai de înțeles că tu chiar ți la ea și ca sa nu o enervezi nu ii pune prea multe întrebări, unii se enervează când le pui multe întrebări și încearcă să îi vorbești frumos, sa îi spui viata mea, iubirea mea, fa-i mici cadouri