| Rlove1D a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt prietena pe Facebook cu un baiat, este vlogger si destul de cunoscut (nu dau nume), nu ne-am intalnit niciodata dar pana acum 2 zile am vorbit foarte mult, am devenit prieteni buni, ba chiar a dat semne ca ma place, dar de 2 zile nu imi mai raspunde deloc la mesaje, chiar daca vede, l-am si intrebat daca este suparat pe mine si a zis "nup. dar sunt ocupat putin big grin ". Inainte mereu cand il intrebam "Ce faci? :*" imi raspundea si el la fel tot cu ":*". Mi-a spus si ca sunt frumoasa, dar acum nu stiu ce sa mai cred pentru ca nu ma mai baga in seama. Voi ce credeti? Ii place de mine sau nu? Cum as putea sa ii recastig interesul?
Am nevoie de un raspuns cat mai repede posibil. Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Raspunsurile date pe net pot fi parsive si poti sa te inseli.In momentu in care cunosti un baiat pe net sau site de socializare apar o serie de lucruri penibile:1-La un moment dat dupa o foarte mare perioada de talk -nu mai ai idei si ce sa-ti mai spui-devine plictisitor si frustrant uneori-Una e cand te mai vezi in oars cu iubitu sau parc -va mai pupati si voi, strangeti in brate etc-Trece timpu mai repede...
2-Daca e blogger sau moderator trebuie sa itelegi ca are mult de munca trebuie sa supravegeze, sa raspunda la intrebari sa faca ajustari la tot felul de probleme si sa scrie foarte multe articole.
3-Daca nu i-ai scris ceva aiurea nu ar trebui sa iti faci griji -poate e un tip care vrea sa te faca sa te simit fericita sau care vrea sa aduca lucruri noi in discutie -si pentru asta are nevoie de timp sa faca rost de material fresh -laughing-Nu te agita daca stii ca nu i-ai gresit si ca va intelegeati bine sigur iti va raspunde ai rabdare. Fundoi:?:-D?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zice ca esti frumoasa si foloseste emoticon-ul ":*" nu inseamna ca te place.

| varcolaccc a răspuns:

Nu mi se pare ca o relație se poate infaptui prin intermediul asta. Ce vlogger : DaniPeNet, Levi, Codrin Bradea( SatanaPC) laughing, Zmenta Mihai happy. TheLifeInRo, Vlad?

| Rlove1D explică (pentru varcolaccc):

Niciunul din acestia.

| Danysan a răspuns (pentru Rlove1D):

Eu zic sa ti cont de ceea ce ti-am zis -omu are treba si trebuie sa il intelegi-Doar vb -nu esti iubita lui ca sa vb cu tine intruna.