| just4fun_9065 a întrebat:

Am un citroen berlingo din 2000 si a aparut o problema. Mi s-a aprins in bord un led rosu care arata cam asa:niste aburi orizontali si un capac deasupra aburilor(sau valurilor). asa vad eu.Nu stiu de ce se aprinde.si ramane aprins.sa circul sau sa o duc la service? E led rosu.straight face

Răspuns Câştigător
| DeCeAsaSiNuAsa a răspuns:

Cel mai bine uitate in cartea masinii si vezi acolo ce inseamna acel led...probabil va trebuii sa mergi la servis