| Some0ne a întrebat:

am un laptop Toshiba L300 si cand l-am cumparat avea Windows Vista incorporat, fara CD. L-am instalat si de atunci mi-am mai instalat Windows XP de 3 ori. Acum vreau din nou Windows Vista cu licenta care il aveam cand mi-am luat prima oara leptopul. A ramas cumva incorporat Windows-ul Vista incorporat in memorie si mai pot sa il reinstalez. Vreau foarte mult acel Windows pentru ca avea licenta.Merci! :*

1 răspuns:
| Mariussssssss a răspuns:

Nu, nu a ramas nicaieri. Ei au instalat windows Vista in service, tot de pe un DVD. Deci daca vrei cu licenta trebuie sa cumperi un DVD original