| Lifeisawargame a întrebat:

Salut, am o intrebare, am un laptop Lenovo cumparat acum vreo 2 ani cu windows vista basic preinstalat dar laptopul a fost folosit o perioada de timp de catre tatal meu care nu era obisnuit cu Vista si si-a instalat un xp cu licenta, daca as dori sa reinstalez vista de la inceput, as putea si fara sa introduc un cd/dvd sau ceva de genu?:-shappy

Răspuns Câştigător
| atentat a răspuns:

Nu iti trebuie cd cu vista

| Lifeisawargame explică (pentru atentat):

Si mai am o nedumerire:d, Licentele sunt toate cu un numar limitat de instalari, sau pot gasi la un pret mai mare, o licenta cu n. nelimitat de instalari?thinking

1 răspuns: