| Adr1an a întrebat:

Salut, am un nokia n96 si de ceva timp are o problema.cateodata,de curand mai mereu, cand de exemplu intru in meniu si vreau sa intru la mesaje sare la aplicatii si zice unable to delete.am fost la service cu el, am dat 60 de lei pentru o resoftare, a mers la inceput dar dupa cateva ore a inceput sa faca din nou, i-am facut update si cu nokia software updater, ce e de facut?
multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate
incearca sai deschizi sis ai schimbi or SLIDEUL(care s-ar putea sa faca conexiuni aiurea intreubutonul C de sters si cel de select )
daca nu merge nici asa aruncal repede :

scuze de glumitza :)

SAU INTRA AICI www.okazii.ro
si incearca sa fraieresti pe cineva sal ia (desi nu-ti recomand) ca poate vine ala dupa tine acasa :D

bafta