| StefanGigi288 a întrebat:

Salut.Am un s3 neo si vreau sa il vand.Ce pret as putea cere pentru el ca vrea un vecin sa mi-l cumpere.Plus ca ii dau si 3 huse de s3 cu telefon ca nu am ce face cu ele si m-au costat in jur de 100 lei.Cat sa îi cer? Telefonul arata 10 din 10 dar nu m-ai are softul original Samsung ca mi-am pierdut odata parola si l-am dus la decodat.

1 răspuns:
| Nitroblast a răspuns:

450 de lei. Si de preferat fa cumva sa ii pui softul original, altfel daca apar bug-uri aiurea in CFW-ul pe care il ai acum pe telefon, e posibil sa isi vrea inapoi banii si sa iasa urat. Am dat de oameni care ziceau ca e fake telefonul pe care il vindeam fiindca avea Cyanogen mod 7 (ahh ce vremuri)