| PsihologulMZlate a întrebat:

am un sonyericsson k810i il am de 1 an intre timp mi-am luat un alt telefon si pe ala l-am lasat deoparte. Acum doresc sa il folosesc din nou. da cand mi-am bagat cartela in el si am vrut sa il pornesc nu a mai pornit. ok am zis ca nu mai are baterie. l-am bagat la incarcat si sa aprins un bec rosu la portul infraRosu sad sta aprins un timp si se stinge. ce ma sfatuiti sa fac cu el.

1 răspuns:
| alexz15 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu cum sa o rezolv straight face