| Swiftt a întrebat:

Astazi(19 Ianuarie 2015) mi-am cumparat un telefon nou Samsung Galaxy Ace 4. Am bagat cartela, l-am aprins, a mers... Dupa cateva minute am fost curios cum se stinge, stiti voi acuma senzatia... si cand am vrut sa il aprind nu s-a mai aprins. L-am bagat si la incarcat si nu are nici o reactie. Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut sfatul meu te duci unde ai cumparat telefonul si vezi acolo cum nu incerca prea mult acasa sa nu il strici daca nu e stricat deja.

| Valentina46432 a răspuns:

Încercă să ți apăsat pe butonul de pornire

| Swiftt explică (pentru Valentina46432):

Am tinut pana m-a durut degetul sad