| BiancaaBd a întrebat:

Am un telefon android[LG Optimus Life(ME P350)], si as vrea niste jocuri noi. Recomandati`mi va rog frumos din Android Market daca se poate, niste jocuri bune, dar gratis, ca mai sunt si care costa si nu vreau sa dau banii aiurea pe niste jocuristraight face. Mc:*.

1 răspuns:
| Lorre1214 a răspuns:

Cauta:AirPenguin,BunnyShooter,Fishing Diary,Fruit Ninja,Mouse, Panda Run sau Temple run, Pou, Septica, Spanzurat om.
Ps:Unele jocuri nu merg decat pe anumite telefoane deci s-ar putea unele sa nu iti mearga sa le descarci.