| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU am vazut de curand la cineva pe Facebook ca o modificat o poza si si-o pus un cap de tigru cum o facut sau de pe ce program o facut? Un cap asa parca ar fi real imi spuneti va rog! Multumesc! Funada! Si ii modificata ca se vede ca ii modificata!

4 răspunsuri:
| CartofiorDulce a răspuns:

Poti sa dscarci un program sau poti sa folosesti piZap photo editor de pe facebook

| Mecoooo a răspuns:

Eu totusi cred ca a folosit Photoshop, in fine dar poti decupa poze si pe alte site-uri cum ar fi Pizap, fotoflexer...etc.

| Queen1456 a răspuns:

Si prietena mea are o poza la fel. adica are o fata de leu parca da oricum e geniala, am sa o intreb :*

| ady1488 a răspuns:

A folosit cu siguranta Adobe Photoshop CS 5, bafta happy a decupat capul lui si a introdus capul tigruluiwinking