| adrian062 a întrebat:

Salut.Am vazut la o prietena pe Facebook o setare foarte interesanta pe care vreau sa o aplic si eu.Setarea se refera la anumite informatii si vizibilitatea lor de catre ceilanti utilizatori.
Adica la numarul de telefon al prietenei, in loc ca acesta sa fie vizibil apare un mesaj interesant: "Cere numarul de telefon al...(numele persoanei)"

Cum pot face si eu acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Stefanuut a răspuns:

Deci, intri pe profilul tau, dai pe fila "Despre" si o sa vezi ca o sa iti apara numarul de telefon, ti-l pui, si dai la optiuni de confidentialitate " Doar eu", si la prieteni o sa el apara, "Cere numarul de telefonul al lui X-ulescu". Multumesc!