| Jager a întrebat:

Am vorbit cu o fata de la scoala (nu eram in aceeasi clasa, era cu una mai mare) aproximativ 5-6 ani. Ne cunosteam foarte bine [intre noi pot spune, ca tot aud peste tot asta, ca eram in "friendzone" dar ne iubeam unul pe altul, chiar daca nu ne-o spuneam in fata], dar problema era ca, in tot acest timp, ne vedeam foarte rar, mai mult vorbeam pe retelele sociale.
Apoi, prin 2016, ne-am racit foarte mult. Nu mai vorbeam ca odata... vorbeam foarte diferit, rar si mai serios, ceea ce inainte nu se intampla.
As vrea mai fie intre noi ce a fost odata.

Cum as putea sa-i spun asta?

1 răspuns:
| danay72 a răspuns:

Discuta sincer și deschis și așa se rezolva orice neînțelegere. Un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate.