| unknownword a întrebat:

are careva modele de teze la lb franceza? sunt intr a 9 si e pentru prima data cand dau teza la frabcaza, pe sem1
mersi

3 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Poate te ajuta link`ul asta:
http://www.didactic.ro/materiale-didactice/104766_test-term-1

Bye Bye! Si succes la teza:)!

| geograful a răspuns:

Mie anul trecut pe primul semestru(acum sunt clasa a 10 a) mi-a dat ceva legat de verbe sa le pun la nu stiu ce timp si de tradus. Sper ca te'am ajutat pentru ca asa eram si eu in a 9 a si niciodata nu iau mai mult de 7 in teza la francezalaughing

| unknownword explică:

Scze, franceza sunt la filologie