| MadaKiss_4722 a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste status mai noi, nnu conteaza despre ce!
XoXo si mersi mult:X!

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

e blog`u meu... sper sa gasesti ce vrei tu:*:**:*

1 răspuns:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri… m-am gandit ca ce sa caut eu sambata la lucru cand duminica e zi libera?!
daca nu iti raspund inseamna ca plimb cainele vecinei care il are de la prietena ei care il are de la sora verisorei prietenei ei care il are de la mine, clar?