| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Oriflame. Stiti cumva daca este vreun sediu Oriflame prin Mizil / Urlati de unde pot ridica comanda? Sau, pot primi comanda la domiciliu?

Răspuns Câştigător
| andreea2011oriflame a răspuns:

Te pot ajuta sa devii reprezentant oriflame.comanda se poate livra la tine acasa.eu sunt din galati dar te pot indruma sa devii un bun reprezentant. daca esti interesata vb pe email sau id de mess andreea2011oriflame.

1 răspuns:
| mirunix a răspuns:

De pe site-ul oriflame:
LIVRARE LA DOMICILIU

Compania de curierat care asigură livrarea la domiciliu este TNT Romania.
Taxa pentru livrarea la domiciliu a comenzii: 7 lei pentru orice comandă.
Termen de livrare a comenzii: între 24 ore - 5 zile (în funcţie de posibilităţile de ambalare a comenzilor). Atenție! TNT nu lucrează Sâmbăta și Duminica. Oriflame in Mizil: Mizil - Sos Vadu Sapat nr 12
TUDORACHE CORINA
Tel: - Mobil: 0742114399