| RobertDMO a întrebat:

Salut, as dori sa imi cumpar o chitara electrica.Ce model mi-ati recomanda si de la ce magazin sa cumpar sau sa comand?, sunt incepator si bugetul e de 1000 de lei.

2 răspunsuri:
| alexxp26 a răspuns:

Intra pe guitar shop. Pentru ca esti incepator iti recomand un ephiphone les paul special 2. Asa iti mai raman bani si pentru amp. Eventual mergi la un magazin de muzica si o sa te ajute

| Diaboliq a răspuns:

Salut, incearca sa cauti pe eMAG sau altex chitara electronica.