| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea ca cineva sa-mi dea ID-ul lui Bella Thorne, sau a unei vedete, dar va rog cei care credeti ca vedetele nu au ID-uri sa nu postati un raspuns, deci cine vrea sa-mi dea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey! :*
Din pacate nu pot sa-ti ofer ce iti doresti.sad
De fapt,cred ca nimeni nu poate.
Din nefericire aceste adrese de mail(ID-uri :p ) nu sunt postate pe internet, insa daca sunt, sunt doar fani care fac ID-uri false doar ca sa isi bata joc de alti fani creduli sau doar ca sa defaimeze respectiva vedeta.Ai putea sa cauti un cont de facebook sau twitter real(official) al artistei pe care ti'o doresti si sa faci in asa fel incat sa iti dea add, respectiv follow.Pe facebook e posibil sa gasesti la sectiunea e-mail,iar pe twitter poti sa intrebi personal.
Nu e atat de irealizabila dorinta ta, insa ar fi bine sa faci chiar tu asta:*

Multa bafta in a gasi ID-ul dorit si imi pare foarte rau ca nu ti l'am putut da chiar eusad, insa sper ca prin cele spuse te'am ajutat macar putin!:* wave

1 răspuns:
| Tops a răspuns:

Emilboc09@yahooo.com este cel adevarathappy asa a zis intr-un interviu la realitatea