| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea daca se poate sa imi recomandati un deodorant/antiperspirant care opreste transpiratia. Am incercat Garnier MEN protection 6 ( cica protectie 72h laughing ), Rexona men Cobalt Dry, Intensa Unisex. Faza e ca transpir insa nu miros urat, doar "curg apele" cum s-ar spune.

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

Transpiblock sau piatra de alaun. Primul e de la farmacie si e mai scump dar am auzit ca e bun. Nu stiu daca e chiar sanatos sa blochezi transpiratia, are si ea rostul ei. Daca vrei un deodorant misto pentru barbati incearca Old Spice