| FanMJJ a întrebat:

Salut, as vrea sa aflu parola de la id-u meu vechi. am incercat si cu,, forgot your password " da nu merge, mai exista un alt mod?
pentru raspunsul bun dau funda!

1 răspuns:
| Puffy26 a răspuns:

Bună! A trebuit să scrii adresa de e-mail de la id-ul vechi? Dacă ai scris-o pe cea veche, e-mailul in care iti spune parola iti va veni pe cel vechi si tu nu tio mai amintesti parola.deci numai asta poate fi problema, nu se poate sa nu functioneze cu,, forgot your password,,. Pa.