| AncaAP a întrebat:

Mi-am uitat parola de pe stardoll. Am dat la ei acolo "forgot your password" si mi-au trimis ceva unde pot sa joc 72 ore pe cont. Dar cum aflu parola ca timpul se scurge?

Răspuns Câştigător
| BeBeMic a răspuns:

Pf...pay daca nu merge, nu cred ca o mai poti afla...imi pare rau! FUNDA?

4 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Sunt in aceeasi situati ema cheama claw09 si am o groaza de starpoins si mi-a laut parolacrying(((((((((

| AncaAP explică:

Plss raspunde-ti

| AncaAP explică:

Imfine am reusit
era un BUG la comp. mersi oricum la toti:*

| Ema_7462 a răspuns:

Cum te numeai? Eu pe Stardoll ma numesc miley_cyruss522.Apropo.Cred ca stiu ce s-a intamplat. Daca cineva ti-a dat reporturi s-ar putea sa iti fi sters contul.Din pacate trebuie sa iti faci altul