| qwerty1234 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un caine de rasa boxer(un mascul) si as vrea sa-i intreb pe cei care sunt stapanaii unui astfel de caine cam cat costa intretinerea lui pe luna, asta incluzand mancarea?

2 răspunsuri:
| MojooJoj0 a răspuns:

Cunosc pe cineva care are...asteapta-te la cel putin 2-3 milioane.

| kmikze a răspuns:

Gresit nu te gandi acum chiar sa ii oferi mancare profesionala poti sa il inveti si cu darling e 75 de lei sacul de 15 kg iar portia lui / zi est intre 600 800 grame cel mult un sac ar trebui sa iti ajunga o luna de zile la un caine boxer asta la maturitate daca vrei sa iti iei un catel de mic atunci costurile sunt aproximativ la fel din cauza ca catelul are nevoie de hrana mai buna eu iti zic maxim 100 de lei pe luna daca esti interesat si de caine contacteaza-ma am pui boxer de-8 saptamani detin ambi parinti ID YM production_rap te astept