| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa imi spuneti daca se poate un liceu foarte bun din Cluj-Napoca :X fara sa e predee asa multa matematica. FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| crazycolor a răspuns:

Pai nu conteaza neaparat, da pe profil de filologie si nu vei face matematicawinking sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| GangstaLuv a răspuns:

Pai te duci la cel mai bun liceu din cluj,spui portarului: "buna,eu nu stiu mate deloc, pentru ca la ore frec menta" si iti va raspunde "coada vacii draguto, fara mate" sau cauta pe net... ferme

| krissomatik a răspuns:

Nicolae balcescu-filologiehappy