| alexandru83 a întrebat:

La ce licee din Cluj-Napoca nu se da bacul din matematica!
Va rog ajutati-ma anul acesta trebuie sa imi aleg un liceu si as vrea un liceu fara mate!

1 răspuns:
| Johnny25 a răspuns:

Pai nu stiu licee din cluj napoca dar te-as sfatui sa mergi la filologie pentru ca nu dai teza si nici bacul la mate si in clasa a 11-a nu mai faci mate,fizica si chimie, asa am auzit si eu intru in acest an la liceu la filologie la Suceava SI AM AUZIT CA PROFILUL FILOLOGIE e frumos si usor, depinde sper ca te-am ajutat, daca mai vrei sa ma intrebi ceva nu ezita, funda?