| NuStiuNimic a întrebat:

Salut, As vrea sa ma ajutati cu ceva, este in legatura cu balul, sunt baiat si la balu ce o sa fie mai exact intr-o saptamana cei din a 12 sau hotarat sa ne dea niste personaje si noi sa le imitam sau sa facem ceva ce fac si ele, sau chiar sa dansam, si as vrea sa ma ajutati, eu sunt Johnny bravo si trebuie sa il imit si habar-n-am ce ar trebui sa fac daca aveti o idee. dau fundawinking

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WE3d2GHBuvQ

poti face miscarile ca el haha :)) dar :) sal imiti un faza de comedie

http://www.youtube.com/watch?v=qNx3pITeIyM