| stbas a întrebat:

Salut,as vrea sa-mi cumpar un telefon sub 10 milioane, ce-mi recomandati?

5 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini - in jur de 950 de lei nou nout happy

| Axys a răspuns:

Samsung Galaxy SII simplu, nu plus.

| Axys a răspuns:

Sony Xperia L.

| Hangover a răspuns:

Hei salut! Am eu o recomandare pentru tine, chiar doua. Un telefon sub 10 milioane foarte bun este HTC desire x. Iti spun asta deoarece eu l-am achizitionat si am fost foarte multumita. Insa am vrut ceva si mai bun... :)) si l-am schimbat cu un HTC desire 500. Eu am o parere foarte buna despre aceasta firma. Ador tot ce vine de la HTC. Si acum sa iti spun niste preturi. :) La Vodafone HTC desire x este 254 euro. Asta ar insemna cam 1127.76 lei si iti spun eu ca nu se merita! In schimb la Orange costa in jur de 800 si ceva de lei. Din pacate nu mai revine in stoc. :( Insa ai putea sa il cumperi in rate de la alte magazine sau mani gheata. Telefonul este in jur de 900-950 de ron deci sub 10 milioane. Iar HTC desire 500 este la cosmote, chiar 999 ron. Nu stiu, ramane la hotararea ta. Eu ti-am spus aceste telefoane deoarece functioneaza foaaaaarte bine din toate punctele de vedere si sunt pentru un buget mediu. Nu poti sa spui ca ar costa o avere, iar pentru banii astia intrec orice asteptari. Htc desire 500 este ceva mai bun decat X din anumite aspecte, camera, memorie ram, ecranul mai mare putin, procesorul si de aceea l-am schimbat :))
Uite aici specificatii pentru HTC desire x: http://www.gsmarena.com/htc_desire_x-4951.php
si uite si pentru HTC desire 500: http://www.gsmarena.com/htc_desire_500-5623.php
Sper sa alegi ce-ti place mai mult! Cius

| Eminem4Survival a răspuns:

Samsung Glaxay S II
Samsung Galaxy Young