| anonim_6348 a întrebat:

Salut, as vrea sa plec la tabara Camping din vadul lui voda...imi puteti spune cit costa foia de odihna si daca acolo este bazin? ...am nevoie foarte urgent dau funda:*

3 răspunsuri:
| Sanda2000 a răspuns:

Foaia costa 1295 lei moldovenesti. copiii vin de la 7 pina la 18 ani.parintii viziteaza numai duminica de la 9 la 18 si nu au voie sa aduca produse care necesita pastrare speciala.

| MiCcA a răspuns:

1500 foaia...

| Butnari_Anna_1989 a răspuns:

Pai un o foaie de odihna coasta 1200 de lei moldovenesti.Iar bazinul abia ti ajunge la genunchi