| comediant a întrebat:

Salut.as vrea sa stiu daca Microsoft Security Essentials protejeaza bine calculatorul, pina acum am avut kaspersky 2010, as vrea niste pareri despre care este mai buna. mersi mult happy, funda happy

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Eu fol Karpspersky ii bun pentru ca descopara multe faze neplacute care alte anti virusuri nu le descopera tinete de kaspersky mai bine parerea meahappy

| VicTeodor a răspuns:

Cel mai bun pentru antivirus ar fi bit defender happy acum depinde daca ai si firewallhappy despre MSE nu am ideibig grin

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s pentru KIS, KAV, Nod32, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html