| freaky95 a întrebat:

Salut.
As vrea sa stiu si eu care ar fi cel mai bun mod de a ma epila pe picioare, mie unul nu prea imi place sa am par pe picioare chit ca sunt baiat, ma simt mai bine cand vad pielea mai fina, si mi se pare mai misto asa. Am auzit de la cineva ca ar fi ceva gel de ras sau ceva de genul care se aplica pe picioare iar dupa cateva minute se da cu buretele si se duce parul, de unde as putea face rost de asa ceva sau poate stiti alte metode dar nu dureroase deoarece am incercat sa ma epilez sub-brat cu ceara si nu a fost prea placut happy. Multumsc

2 răspunsuri:
| Valentin333 a răspuns:

Man esti baiat baietii nu se epileaza pe picioare cel putin la noi in clasa la ora de sport cand ne schimbam ne uitam si cat par avem pe picioare laughing si e unu X care nu are nici un fir de par si ii zicem ca e fetita el se epileaza in fiecare saptamana

| Smiiiile a răspuns:

Crema depilatoare!
O aplici, o lasi 10 minute, te speli si aia e :). Gasesti in magazinele de cosmetice.
Sau mai simplu :
http://baby.unica.ro/......spray.html