| GabrielaIoana a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care sunt cele mai tari telefoane pentru ca vreau sa imi cumpar unul nou. E greu sa ma decid pentru ca nu vreau un telefon care sa il aive toata lumea da nu vreau sa fie nici prea scump maxim 550 lei, vreau sa fie un telefon,, diferit" pentru ca mie imi plac lucrurile mai unice. Cel care imi da un link sau imi spune un model de telefon care imi place si pretul lui primeste fundita :X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola Milestone e super. e in jur de 100 de euro, adica 500 lei.Cauta pe orange.ro magazin online sa-l vezi si sa te convingi.Pe orange.ro gasesti mai multe si sunt destul de faine.
Imi pare rau ca nu ti-am dat un link, dar nu pot pentru ca mi se blocheaza pagina...

| royeti a răspuns:

Uite aici fel de fel de telefoane: http://profitshare.emag.ro/....../click.php

| Georgiana145 a răspuns:

Eu am un Sony Ericsson w810i de 6 ani si functioneaza perfect! Din seria "w" e cel mai bun si cel mai echipat. Daca vrei un telefon care sa te tina ceva vreme, cu design fin si performanta mare, ia un w810i. Il gasesti cam la 400-500 leihappy