| Paulicass a întrebat:

Salut as vrea si eu sa-mi pun un cercel in ureche imi puteti spune de unde mi-as putea achizitiona un astfel de cercel si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Tina_8277 a răspuns:

Pai poti merge acolo unde se fac gauri. si iti cumperi de acolo. nu costa mult in jur de 10 lei. sau poti sa iti iei de la orice magazin de bijuterii dar o perechewinking

1 răspuns:
| madalina56 a răspuns:

Pai poti sa mergi la bijuterii ca de obicei acolo se pun...coasta in jur de 10-15 lei si iti dau ei cercel medicinal gratuithappy