| Ady_5411 a întrebat:

Salut

As vrea si eu sa stiu la un telefon samsung unde trebuie sa umblu sa memoreze mesajele expediate?big grin pentru ca nu imi memoreaza nici un mesaj expediat si nu stiu unde trebuie umblat...am cautat peste tot da nu am gasit!big grin Care ma ajuta? Dau funditsaaaaaalaughing

2 răspunsuri:
| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna, Ady! Pentru ati spune un raspuns concret ar trebui sa spui numele telefonului complet. Ex:Samsung j700i.Nu iti pot spune decat sa umbli in setarile mesajelor, dar cel mai bine spune cum se numeste telefonul.Astept raspuns! BY "ionut890"

| Ady_5411 explică:

Samsung E 2510 happy