| Melanya12 a întrebat:

As vrea si eu un nume pentru facebook.Nu vreau nume gen Skumpika sau nu mai stiu eu ce vreau sa contina numele meu Melania.dau

Răspuns Câştigător
| ByankaaBya a răspuns:

Păi poţi să pui: Melania [numele de familie], Melania [al doilea prenume(daca ai)] Mely Melania, Melania Melania, Melii Melania. Cam atât...nu mai ştiu. Dar poţi să îţi scrii prenumele(Melania) şi dacă mai ai şi al doilea prenume. :*

| Melanya12 explică (pentru ByankaaBya):

De fapt Melania e al doilea prenume iar miruna e primul prenume

| ByankaaBya a răspuns (pentru Melanya12):

Păi atunci poţi să-ţi pui Melanya Miruna sau Miruna Melanya...nu ştiu. cum vrei :* eu am vrut să te ajut :* eu la facebook am numele Byaa Bya

7 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Maladya tha!

| CiprianFreeLife a răspuns:

Melania + al doilea prenume ex : Melania Ioana. :p

| EuSuntBufniţă a răspuns:

Cel mai bine ar fi să îţi pui Melania+Numele de famile, sau Melania+al doilea prenume(daca ai). În acest fel prietenii tai te gasesc mai uşor.

| Melanya12 explică (pentru EuSuntBufniţă):

Ms pentru nume dar eu nu vreau sa scriu numele de familie

| EuSuntBufniţă a răspuns (pentru Melanya12):

Ok,am înţeles.