| bizan a întrebat:

As vrea toate melodiile redate la Pariu cu viata in ultimul episod difuzat la televizor. Dau fundditzaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Justme01xD a răspuns:

Bună seara bizan! Melodiile redate în episodul de luni sunt: Vlad, Liviu, Rapha & Dima - Mad world, Cristina Ciobanasu - 24, Vlad & Liviu - I don't want to miss a thing, Alina Eremia - Russian Roulette şi LaLa Band - Hallelujah. Melodiile le poţi găsi pe youtube, căutând după denumirea pe care ţi-am dat-o. O seară plăcută!